Firma NATURA FLOS rozpoczęła swoją działaność pod koniec lat dziewięćdziesiątych jako spółka cywilna, której szybki rozwój pozwolił na przekształcenie się w 2006 roku w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.


           Głównym przedmiotem naszej działalności jest handel wyrobami farmaceutycznymi oraz produktami z grupy tzw. zdrowej żywności. Działalność handlowa firmy w głównej mierze koncentruje się na produktach spożywczych, które mają szczególnie zdrowotne działanie dla organizmu ludzkiego. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów składających się z produktów polskich producentów jak i produktów z importu.


           Nasza oferta jest stale poszerzana i dociera do coraz szerszego kręgu odbiorców.


           Struktura organizacyjna firmy stworzona została z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu potrzeb klienta. Dobrze wyszkolona kadra gwarantuje wysoką jakość obsługi oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów. Współpracujemy z czołowymi producentami i dostawcami żywności gwarantującej najwyższą jakość produktów w pełni bezpiecznych dla zdrowia.


           Siedziba główna znajdująca się w Bytomiu oraz punkty sprzedaży na terenie śląska tworzą logistyczną sieć 4 punktów dystrybucji, która umożliwia szybką i sprawną dostawę do klienta. Dodatkowo całość zostanie wsparta poprzez system sprzedaży internetowej.


           Zapraszamy Państwa do współpracy i korzystania z usług naszej firmy.